O firmie

Wyróżnienia

Marzec 2018

Medal najwyższej jakości Krakdent 2018

Z prawdziwą dumą informujemy, że Gingifast Rigid - silikon na maski dziąsłowe, otrzymał w Krakowie Medal Najwyższej Jakości Krakdent 2018.


Marzec 2018
Podziękowanie za pomoc przekazaną dzieciom w 2017 r. za pośrednictwem Fundacji na rzecz pomocy dzieciom z Grodzieńszczyzny.


Marzec 2015

Gazele Biznesu

Z dużą satysfakcją informujemy, że Zhermapol po raz kolejny otrzymał wyróżnienie w rankingu Gazele Biznesu — jest to ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm w Polsce. Jesteśmy Gazelą Biznesu!
 
Wrzesień 2014

Dyplom Laureata StandOUT

Z dumą informujemy, że nasze stoisko zostało wytypowane do konkursu na najładniejsze stoisko targów CEDE 2014 i zgodnie z głosami uczestników konkursu zdobyliśmy I miejsce!!!
Marzec 2014

Gazele Biznesu

Z dużą satysfakcją informujemy, że Zhermapol już po raz drugi otrzymał wyróżnienie w rankingu Gazele Biznesu — jest to ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm w Polsce. Jesteśmy Gazelą Biznesu!
Lipiec 2012

Podziękowania Caritas

Otrzymaliśmy podziękowanie za pomoc od organizacji Caritas za pomoc rzeczową dla podopiecznych Brodnickiego Centrum Caritas.
Maj 2012

Nagroda za wieloletnią współpracę z PTTD

W dniu 26 maja 2012 r. zostaliśmy uhonorowani nagrodą za wieloletnią współpracę oraz pomoc w organizacji XXV lecia PTTD. Nagrodę wręczyła nam Pani Bożena Florczyk wybrana ponownie na stanowisko Prezesa Zarządu Głównego PTTD. Uroczystość odbyła się 26 maja 2012 r. podczas Walnego Zjazdu Delegatów PTTD w Luboniu k/Poznania.
Sierpień 2009

Podziękowania Wspólna Inicjatywa

Podziękowanie dla naszej firmy od fundacji Wspólna inicjatywa za wsparcie akcji dożywiania dzieci w szkołach.
Sierpień 2008

Podziękowania Wspólna Inicjatywa

Podziękowanie dla Zhermapol Sp. z o.o. za wrażliwość na potrzeby osób potrzebujących pomocy i wsparcie wielkiej akcji pomocy dzieciom.
Maj 2008

Gazele Biznesu

Zhermapol Sp. z o.o. powiększył polskie "stadko" gazel biznesu. Inaczej mówiąc znaleźliśmy się w elitarnej grupie dynamicznie rozwijających się polskich firm. Nasza firma po raz drugi otrzymała to zaszczytne wyróżnienie.
Kwiecień 2008

Nominacja do Polskiego Godła Promocyjnego "Teraz Polska" w XVIII Edycji Konkursu

Nominacja do Polskiego Godła Promocyjnego "Teraz Polska" w XVIII Edycji Konkursu na Najlepsze Produkty i Usługi uzyskana za wysoką jakość linii materiałów polimetakrylanowych produkowanych przez naszą firmę. Zadaniem tego konkursu jest wyłanianie oraz promowanie najlepszych produktów i usług, które ze względu na swoje walory jakościowe i użytkowe mogą być wzorem dla innych.
Marzec 2007

Gazele Biznesu

Zhermapol Sp. z o.o. powiększył polskie "stadko" gazel biznesu. Z punktu widzenia "Pulsu Biznesu" gazela to firma średniej wielkości, która dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale daje sobie radę wśród nawet znacznie większych konkurentów. W razie zagrożenia z ich strony, po prostu ucieka do przodu. Gazela Biznesu ma jeszcze jedną cechę, która odróżnia ją od innych biznesowych gatunków. Tą cechą jest nieskazitelna reputacja, uczciwość, wobec kontrahentów, pracowników a także skarbu państwa.
Sierpień 2006

Certyfikat Dobroczynności

Certyfikat dobroczynności dla firmy za wspieranie idei niesienia pomocy dzieciom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej. Przewodnią ideą Programu ,,Zdążyć z Pomocą" jest ratowanie zagrożonego życia dzieci, przywracanie im zdrowia, wspieranie ich edukacji, niesienie pomocy w trudnych warunkach materialnych. Misją Fundacji Dzieciom "Zdążyć z Pomocą" jest realizacja ogólnokrajowego Programu "Zdążyć z Pomocą" pod patronatem prof. Zbigniewa Religii.
Maj 2006

Nominacja do Polskiego Godła Promocyjnego "Teraz Polska" w XVI Edycji Konkursu

Nominacja do Polskiego Godła Promocyjnego "Teraz Polska" w XVI Edycji Konkursu na Najlepsze Produkty i Usługi. Uzyskanie nominacji wzmocniło zaufanie klientów zarówno do nagrodzonych produktów, jak i do naszej firmy, której głównym celem jest dobro pacjenta.
Marzec 2005

Złota Odznaka PTTD

Otrzymaliśmy podziękowanie za wieloletnią pomoc i wspieranie działalności na rzecz techników dentystycznych w Polsce. Złotą odznakę PTTD na ręce Prezesa naszej firmy wręczył Prezes Zarządu Głównego PTTD Władysław Maranda. Ścisła współpraca z PTTD wynika z potrzeby jak najlepszych kontaktów ze środowiskiem techników dentystycznych, dostrzegania ich problemów, rozumienia potrzeb związanych z używanymi w pracy materiałami oraz orientacji w oczekiwaniach wobec naszej firmy będącej producentem najważniejszych w pracy technika materiałów. Czynnie uczestniczymy i wspieramy wiele przedsięwzięć PTTD m.in.: szkolenia, zjazdy oraz targi.
Wrzesień 2004 r.

Złota odznaka dla Prezesa firmy Włodzimierza Zabojszcza

Złota odznaka dla Prezesa firmy Włodzimierza Zabojszcza za aktywną współpracę z PTTD. Wspólpraca ta wynikała i wynika nadal z potrzeby jak najlepszych kontaktów ze środowiskiem techników dentystycznych, dostrzegania ich problemów, rozumienia potrzeb związanych z używanymi w pracy materiałami oraz orientacji w oczekiwaniach wobec naszej firmy będącej producentem najważniejszych w pracy technika materiałów. Czynnie uczestniczymy i wspieramy wiele przedsięwzięć PTTD m.in.: szkolenia, zjazdy oraz targi.
Listopad 2002

I miejsce za alginatową masę wyciskową

I miejsce w dziedzinie Materiały Protetyczne za alginatową masę wyciskową Trialgin. To zaszczytne I miejsce zostało nam przyznane przez Komisję konkursową podczas VIII Targów Stomatologicznych EXPODENT 2002.
Wrzesień 1995

Złoty Medal za alginatowy materiał wyciskowy

Złoty medal w dziedzinie Materiały Protetyczne za alginatową masę wyciskową Phase. Ta wyjątkowa nagroda została nam przyznana przez Komisję konkursową podczas Targów Medyczno-Farmaceutycznych w Lublinie.