O firmie

Współpraca

W ciągu swojego 25letniego istnienia firma Zhermapol Sp. z o.o. systematycznie zdobywała coraz większe grono odbiorców. Obecnie materiały oferowane przez naszą firmę mają swoje stałe miejsce w ofertach ponad 200 sklepów i hurtowni stomatologicznych na terenie całego kraju.

W związku z dalszym dynamicznym rozwojem naszej firmy i stale poszerzaną siecią odbiorców hurtowych zapraszamy do współpracy wszystkie firmy zainteresowane dystrybucją naszych produktów. Oferujemy wyjątkowo korzystne warunki współpracy: wysoką jakość oferowanych produktów, stale poszerzany asortyment, szybką realizację zamówień, konkurencyjne ceny, dogodne warunki płatności.

Najważniejsze informacje dla nowych klientów:

  • przed złożeniem pierwszego zamówienia prosimy o wypełnienie niezbędnych przed podjęciem współpracy dokumentów oraz podpisanie umowy o współpracy
  • towar wysyłany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej K-Ex (przy wartości faktury powyżej 1000 zł netto towar wysyłany jest na nasz koszt)
  • palety z "towarami ciężkimi" 250kg (dotyczy to zamówień na gips, pumeks i inne ciężkie materiały) wysyłane są na koszt Zhermapolu

Wszelkich dodatkowych informacji udzielą pracownicy naszego działu handlowego
tel. 22 858 82 72, mail: biuro@zhermack.com.

Zhermapol jest licencjonowanym użytkownikiem systemu Krajowego Rejestru Długów Biura Informacji Gospodarczej SA.

Korzystając z systemu KRD przyczyniamy się do poprawy płynności finansowej polskich przedsiębiorstw oraz popieramy etyczne prowadzenie działalności gospodarczej.