O firmie

O nas

Firma_panorama

Zhermapol Sp. z o.o. powstała w 1990 roku. W ciągu 25 lat istnienia zdobyła sobie znaczącą pozycję na rynku polskim dzięki dystrybucji wysokiej jakości produktów włoskiej firmy Zhermack SpA oraz dzięki własnej produkcji materiałów dla pracowni techniczno-dentystycznych.

Część oferty zawierająca materiały firmy Zhermack obejmuje zarówno materiały dla stomatologów (masy wyciskowe, materiały do estetycznej odbudowy, kompozyty, preparaty do dezynfekcji i sterylizacji, urządzenia do gabinetów oraz wiele innych niezbędnych w gabinecie materiałów), jak i dla techników dentystycznych (silikony techniczne, materiały światłoutwardzalne, gipsy dentystyczne, urządzenia oraz liczne materiały pomocnicze).

Druga część oferty to nasza rodzima produkcja obejmująca pełną linię materiałów akrylowych i gipsów dentystycznych oraz wiele materiałów pomocniczych do pracowni techniczno-dentystycznych. Stworzenie tak szerokiej oferty dla techników dentystycznych stało się możliwe dzięki zdolnemu i zgranemu zespołowi naszego działu badań i rozwoju, który połączył swoją wiedzę i doświadczenie z szybką reakcją na zgłaszane przez techników dentystycznych potrzeby i braki na rynku.

Naszą misją jest ciągły postęp w zakresie zdrowia jamy ustnej pacjentów na całym świecie, poprzez naukę, innowację i edukację, obecnie i dla przyszłych pokoleń. Dlatego wykorzystujemy nasze badania i środki, aby dostarczać produkty, rozwiązania i usługi najwyższej jakości, zarówno dla lekarzy stomatologów, jak i dla techników dentystycznych. Naszą nagrodą jest bycie liderem w dziedzinie stomatologii i wartości wytwarzane przez nas, z których czerpią korzyści nasi pracownicy, partnerzy biznesowi i społeczeństwo.

Kierujemy się prostymi i skutecznymi zasadami, którymi są:
  • Profesjonalizm
  • Szacunek
  • Wytrwałość
  • Terminowość

Stanowią one bezcenny kapitał. To dzięki nim nasi odbiorcy obdarzają nas swoim zaufaniem. W ciągu 25 lat działalności staliśmy się symbolem dobrej jakości i bezpieczeństwa.