Kontakt

Zhermapol Sp. z o.o. Kontakt 02-981 Warszawa ul. Augustówka 14
48 22 858 82 72
 biuro@zhermack.com Godziny otwarcia
Poniedziałek - piątek: 8.00-16.00
 
---------------------

Zamówienia

Katarzyna Lipińska
Specjalista ds. obsługi klienta
zamowienia@zhermack.com
22 292 71 17

Sprzedaż i marketing

Sławomir Tokarz
Kierownik działu sprzedaży i marketingu
slawomir.tokarz@zhermack.com
22 425 31 55
Katarzyna Tobolska
Kierownik pionu marketingu
katarzyna.tobolska@zhermack.com
22 425 31 55
Aleksandra Wilk
Specjalista ds. eksportu
aleksandra.wilk@zhermack.com
22 858 82 72
Dagmara Kunicka
Specjalista ds. produktów
dagmara.kunicka@zhermack.com
22 425 31 55
Przemysław Grabowski
Specjalista ds. edukacji klinicznej i produktów dla techniki dentystycznej
przemyslaw.grabowski@zhermack.com
22 425 31 55

Logistyka

Jacek Rytka
Kierownik działu zakupów i dystrybucji
jacek.rytka@zhermack.com
22 292 71 11
Krystyna Szczepańska
Specjalista ds. zakupów i dostaw, (zakupy)
krystyna.szczepanska@zhermack.com
22 2927112
Daniel Michalski
Specjalista ds. logistyki
daniel.michalski@zhermack.com
22 858 73 41

Reklamacje

Katarzyna Lipińska
Specjalista ds. obsługi klienta
zamowienia@zhermack.com
22 292 71 17

Księgowość

Jolanta Rudowska
Główna księgowa
jolanta.rudowska@zhermack.com
22 292 71 15

Laboratorium

Grzegorz Panas
Kierownik kontroli jakości
grzegorz.panas@zhermack.com
22 292 71 18
Marta Długosz
Technolog konstruktor, (konsultacje ds. kosmetyków)
marta.dlugosz@zhermack.com
22 292 71 14

Konsultanci

Wiesław Kostrzewski
konsultant ds. produktów, (konsultacje ds. produktów)
wieslaw.kostrzewski@zhermack.com
48 602 701 001

Przedstawiciele regionalni

województwa: mazowieckie, podlaskie, łódzkie

Andrzej Plakwicz
Przedstawiciel regionalny
602 353 571
andrzej.plakwicz@zhermack.com

województwa: kujawsko-pomorskie, mazowieckie, podlaskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie, łódzkie

Seweryn Piekarczyk
Regionalny Menadżer Sprzedaży
698 644 160
seweryn.piekarczyk@zhermack.com

województwa: małopolskie, śląskie

Marian Kwiatkowski
Przedstawiciel regionalny
517 962 441
marian.kwiatkowski@zhermack.com

województwa: dolnośląskie, opolskie, wielkopolskie

Ryszard Radoń
Przedstawiciel regionalny
600 877 211
ryszard.radon@zhermack.com

województwa: dolnośląskie, lubuskie, opolskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie

Przemysław Weber
Regionalny Menadżer Sprzedaży
600 877 208
przemyslaw.weber@zhermack.com

województwa: lubelskie, małopolskie, podkarpackie, śląskie, świętokrzyskie

Robert Zaleśny
Regionalny Menadżer Sprzedaży
602 880 576
robert.zalesny@zhermack.com

województwa: kujawsko-pomorskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie

Janusz Kulwas
Przedstawiciel regionalny
600 877 210
janusz.kulwas@zhermack.com

województwa: lubelskie, podkarpackie, świętokrzyskie

Mateusz Wilkos
Przedstawiciel regionalny
600 877 212
Mateusz.wilkos@zhermack.com