Klient indywidualny


Aloesowy krem do rąk

Ochronny krem do rąk z dodatkiem witaminy A+E. Przeznaczony do pielęgnacji skóry dłoni stomatologów i techników dentystycznych oraz innych pracowników medycznych.
Gengigel

Żel przyspieszający gojenie tkanek po zabiegach chirurgicznych, pomocny przy leczeniu aft, działający przeciwzapalnie i przeciwobrzękowo. Może być stosowany jako część procesu leczenia zapalenia dziąseł, przyspieszający gojenie, zapobiegający nawrotom, a także zwalniający progresję choroby prowadzącej do zapalenia tkanek przyzębia. Gengigel może być stosowany u dzieci podczas wyrzynania się zębów mlecznych, kobiet w ciąży, diabetyków i pacjentów w podeszłym wieku.
Holdent

Preparat powodujący lepsze zamocowanie protezy w jamie ustnej. Pudrowanie wilgotnej protezy od strony przylegającej do dziąsła spowoduje jej przytwierdzenie do śluzówki.
Rękawiczki medyczne

Profesjonalne rękawiczki medyczne niezbędne we wszystkich placówkach medycznych w celu zapobiegania zakażeniom. Stosowanie rękawiczek medycznych znacząco zmniejsza ryzyko zakażeń. Należy jednak pamiętać o poprawnym ich zakładaniu i noszeniu oraz unikaniu podstawowych błędów w ich używaniu – uszkodzone rękawiczki, kontakt z więcej niż z jednym pacjentem i wiele innych błędów mogą spowodować zagrożenie zakażeniami pomimo ich noszenia.
Zeta 6 drygel

Preparat do natychmiastowego mycia i odkażania rąk bez spłukiwania. Zalecany do użycia w środowisku pracy przed i po wizycie pacjenta oraz po zdjęciu rękawic ochronnych. Zeta 6 Drygel to preparat wzbogacony o witaminę E i olej glicerynowy działające ochronnie na skórę, zapobiegając równocześnie starzeniu się skóry rąk. Po użyciu skóra pozostaje miękka i pachnąca.
Zeta 6 Hydra

Bardzo delikatny kosmetyczny płyn myjący przeznaczony do częstego mycia rąk, zwłaszcza do wrażliwej skóry. Preparat oczyszcza skórę nie powodując jej wysuszenia i podrażnień.