DLA TECHNIKÓW

DLA TECHNIKÓW  >  Materiały do systemów CAD CAM

Elite Master

Super twardy gips 4 klasy dodatkowo wzmocniony żywicą, przeznaczony do wykonywania kikutów w protezach stałych oraz w implantologii.
Elite Rock

Supertwardy gips dentystyczny do koron i mostów, typ 4.
Gingifast CAD

Silikon addycyjny o małej lepkości przystosowany do odtwarzania kształtu dziąsła w masie poliwinyloksanowej przystosowanej do skanowania.
Occlufast CAD

Masa poliwinylosiloksanowa typu A do rejestracji stosunków przestrzennych między żuchwą a szczęką, dostosowana do systemów CAD CAM komputerowo wspomagających projektowanie i wykonanie prac protetycznych. Materiał przeznaczony do ustalania maksymalnego zaguzkowania zębów, ustalania centralnego ułożenia żuchwy w stosunku do szczęki, równoczesnych wycisków szczęki i żuchwy. Automatyczny system mieszania zapewnia łatwość użycia oraz wyklucza pojawianie się pęcherzyków powietrza.
Zetalabor Platinum Cad

Silikon typu A putty przystosowany do skanowania, do zastosowania w pracowni techniki dentystycznej. Idealny wybór ze względu na twardość, możliwość skanowania i dokładność odwzorowania szczegółów. Szczególnie polecany do skanowania kluczy okluzyjnych i na modele dziąsła, w których wymagana jest maksymalna precyzja i dokładne odwzorowanie szczegółów.