STOMATOLOGIA

STOMATOLOGIA  >  Pozostałe materiały

Aloesowy krem do rąk

Ochronny krem do rąk z dodatkiem witaminy A+E. Przeznaczony do pielęgnacji skóry dłoni stomatologów i techników dentystycznych oraz innych pracowników medycznych.
Gengigel

Żel przyspieszający gojenie tkanek po zabiegach chirurgicznych, pomocny przy leczeniu aft, działający przeciwzapalnie i przeciwobrzękowo. Może być stosowany jako część procesu leczenia zapalenia dziąseł, przyspieszający gojenie, zapobiegający nawrotom, a także zwalniający progresję choroby prowadzącej do zapalenia tkanek przyzębia. Gengigel może być stosowany u dzieci podczas wyrzynania się zębów mlecznych, kobiet w ciąży, diabetyków i pacjentów w podeszłym wieku.
Holdent

Preparat powodujący lepsze zamocowanie protezy w jamie ustnej. Pudrowanie wilgotnej protezy od strony przylegającej do dziąsła spowoduje jej przytwierdzenie do śluzówki.
Prowident

Samotwardniejący materiał dentystyczny w postaci pasty do tymczasowego wypełniania ubytków zębowych (fleczer).
Rękawiczki medyczne

Profesjonalne rękawiczki medyczne niezbędne we wszystkich placówkach medycznych w celu zapobiegania zakażeniom. Stosowanie rękawiczek medycznych znacząco zmniejsza ryzyko zakażeń. Należy jednak pamiętać o poprawnym ich zakładaniu i noszeniu oraz unikaniu podstawowych błędów w ich używaniu – uszkodzone rękawiczki, kontakt z więcej niż z jednym pacjentem i wiele innych błędów mogą spowodować zagrożenie zakażeniami pomimo ich noszenia.
Wkłady do spluwaczek

Fizelinowe wkłady do spluwaczek stomatologicznych w atrakcyjnym kształcie kwiatka. Dostępne w 5 kolorach: białym. niebieskim, zielonym, żółtym i łososiowym.
Krem regenerujący do pielęgnacji rąk i ciała

Nowy regenerujący krem zalecany do pielęgnacji skóry dłoni stomatologów i techników dentystycznych oraz innych pracowników medycznych. Przeznaczony do codziennej pielęgnacji skóry suchej, narażonej na działanie czynników zewnętrznych oraz wymagającej zwiększonej ochrony np. ze względu na częsty kontakt ze środkami chemicznymi. Szczególnie polecany do pielęgnacji miejsc najbardziej narażonych na przesuszenie, tj. dłoni, łokci, kolan, stóp.